خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

بلاگفا ازاد شد!

   

  بلاگفا ازاد شد!

   

  از تاریخ 16 اردیبهشت تا امروز 6 تیر سایت بلاگفا دچار آسیب سخت افزاری شده و صفحه مدیریتش بسته بود. امروز صفحه باز شده و در عین ناباوری دیده میشه که مطالب و نظرات وبلاگ ما از 2 اسفند 92 به بعد پریده! ینی اخرین بک آپی که گرفتن مال اول اسفند 92 بوده و 16 اردیبهشت 94 که خواستن دوباره بک آپ بگیرن دخل هارداشون اومده!

  از همه دوستانی که در این مدت از طریق تلفن و ایمیل جویای حال بنده و وبلاگ دانشجویان ام بی ای پیام نور همدان بودن تشکر می کنم.

  حال ادامه راه این وبلاگ چه خاهد شد با این ضربه اطلاعاتی!؟

   

   

  اطلاعیه بلاگفا:

  شروع دوباره

  کاربران محترام و همراهان عزیز سایت مطلع هستند که در ماه اخیر به دلیل مشکلاتی که در زمان انتقال سرورهای سایت به مکان دیگری اتفاق افتاده بود امکان ارائه خدمات بصورت کامل را نداشتیم.
  همانطور که قبلاٌ نیز توضیح داده شد بخشی از سخت افزار سایت که آسیب دیده بود برای تعمیر به  شرکتی در آمریکا ارسال شده بود که متاسفانه روند کار بسیار طولانی شده و حتی تاکنون پاسخ قطعی و کاملی در ارتباط با نتیجه کار دریافت نکردیم. تصمیم گرفتیم برای ادامه خدمات سایت از نسخه پشتیبان سالیانه استفاده کنیم. استفاده از نسخه پشتیبان قدیمی قاعدتاً مشکلاتی را به همراه دارد و دسترسی کاربران به نوشته های ماههای اخیر خود با مشکل مواجه شده و حتی کاربرانی که در ماههای گذشته وبلاگ خود را ثبت کردند دسترسی به وبلاگ خود نخواهند داشت هرچند امکان ثبت مجدد آنرا خواهند داشت.
  اگر در روزهای آتی در روند تعمیر و بازگردانی اطلاعات پیشرفت حاصل شد مطالب ماههای گذشته به وبلاگها اضافه خواهد شد. همچنین بخشی از مطالب اخیر وبلاگها به مرور  و در چند روز آتی به بخش مدیریت وبلاگها اضافه خواهد شد.
  از آنچه پیش آمد عمیقاً متاسفیم. میدانیم که نوشته ها و وبلاگتان برایتان اهمیت داشته و نسبت به آنچه پیش آمده ناراحت و شاید عصبانی باشید اما بدانید بلاگفا زحمت ده ساله ما بوده است و هرگز نمی خواستیم در چنین وضعیتی قرار بگیریم. مشکلات پیش آمده فراتر از تصور و به نوعی غیرمحتمل می رسید اما متاسفانه اتفاق افتاده است. تصمیم گرفتیم که با بازگشت به عقب، شروعی دوباره داشته باشیم.

   


  این مطلب تا کنون 13 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : وبلاگ ,سایت ,اخیر ,وبلاگها ,مطالب ,بلاگفا ,اضافه خواهد ,وبلاگها اضافه ,نسخه پشتیبان ,تصمیم گرفتیم ,اتفاق افتاده ,وبلاگها اضافه خواهد ,
  بلاگفا ازاد شد!

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر